Facebook

02-763 Warszawa

ul. Nicjska 1

adres

Napisz do nas

anndarnieruchomosci@op.pl

biurowarszawa@onet.pl

adresy mailowe

Zadzwoń do nas

+48 501-532-872

+48 725-031-114

Numery telefonów
Logo
2 pokoje na Służewcu
11 sierpnia 2025

    Służewiec - ul. Śniardwy 6 / 3000,00 + opłaty

2 POKOJE NA SŁUŻEWCU

Na wynajem w pełni umeblowane, 2 - pokojowe mieszkanie po remoncie z aneksem kuchennym, pierwszy raz wynajmowane.

 

Mieszkanie o powierzchni 32,45 m2, usytuowane na 7 piętrze w siedmiopiętrowym bloku  z 1966 roku z windą  na Mokotowie - Służewiec przy ul. Śniardwy 6.

W skład mieszkania wchodzi :

  • umeblowany salon z aneksem kuchennym i rozkładanym narożnikiem z funkcją spania oraz regałem i ławą
  • umeblowany pokój/sypialnia : meblościanka, komoda, rozkładana kanapa, telewizor (SMART TV 32 cale)
  • łazienka z wanną oraz WC
  • przedpokój z dużą szafą z przesuwnymi drzwiami, szafką na buty z siedliskiem i schowkiem oraz wieszakiem na ubrania.

 

 

Mieszkanie jasne, w pełni umeblowane i wyposażone, okna PCV z żaluzjami - ekspozycja wschodnia.

Wyposażenie mieszkania : pralka, piekarnik, kuchenka gazowa, lodówka, telewizor. 

Do dyspozycji najemcy : szklanki, kubki, sztućce , pojemniki na przyprawy, organizer na sztućce, czajnik elektryczny, suszarka na ubrania (wisząca).

 

Doskonała lokalizacja, 5 minut do Galerii Mokotów, 10 minut pieszo do Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, 15 minut spacerkiem na Uczelnię Łazarskiego, zaledwie kilka minut do "Mordoru" skupiska biurowców. Nieopodal znajduje się Tor Wyścigów Konnych Służewiec. W pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe z których można dostać się do pozostałych części Warszawy, 2 przystanki (15 minut spacerem) do Metra Służew, park, boisko, plac zabaw dla dzieci, tereny zielone, szkoła - najbliższa z basenem, przedszkole, żłobek.

 

W okolicy zlokalizowane są liczne restauracje i kawiarnie, Restauracja MCDonald's, sklepy, Biedronka, Kebab, Pizzeria, bankomaty, paczkomaty, punkty handlowe i usługowe. 

W pieszej odległości znajduje się poczta. 

W okolicy funkcjonuje apteka. przychodnia, Dom Kultury "KADR" oraz znajduje się bazarek.

 

Koszty miesięczne:

  • wynajem : 3000,00 PLN
  • czynsz administracyjny : 

       - 1 osoba około 590,00 PLN

       - 2 osoby około 700,00 PLN

  • opłata za energię elektryczną (wedle zużycia)
  • gaz (wedle zużycia - rozliczenie miesięczne)
  • dopłata za ponadnormatywne zużycie mediów licznikowych
  • Internet : Światłowód PLAY 50,00 PLN.

 

Wymagana kaucja w wysokości 4000,00 PLN. + OC Najemcy.

 

Swobodne miejsca parkingowe przed budynkiem, w okolicy społeczny parking - płatny.

 

Mieszkanie dostępne od 01.09.2025 r.

 

Forma umowy : Umowa najmu okazjonalnego na czas określony - min. 12 miesięcy z możliwością przedłużenia.

 

Możliwość zamieszkania 1-2 osób bez zwierząt.

 

Preferowane osoby niepalące.

 

Zapraszam do kontaktu w celu prezentacji mieszkania. 

 

DOSTĘPNE OD 1 WRZEŚNIA 2025 R.

 

 

                                                                                                                                                                                                                                      2 pokoje na Służewcu

                                                                                         

 

 2 pokoje na Służewcu    2 pokoje na Służewcu    2 pokoje na Służewcu    2 pokoje na Służewcu    2 pokoje na Służewcu    2 pokoje na Służewcu    2 pokoje na Służewcu    2 pokoje na Służewcu                        

 2 pokoje na Służewcu    2 pokoje na Służewcu    2 pokoje na Służewcu    2 pokoje na Służewcu    2 pokoje na Służewcu    2 pokoje na Służewcu    2 pokoje na Służewcu    2 pokoje na Służewcu

 2 pokoje na Służewcu    2 pokoje na Służewcu    2 pokoje na Służewcu    2 pokoje na Służewcu    2 pokoje na Służewcu    2 pokoje na Służewcu    2 pokoje na Służewcu    2 pokoje na Służewcu            

 2 pokoje na Służewcu

           

Najnowsze oferty

arrow left
arrow right
facebook

Specjalizujmy się między innymi w wynajmie nieruchomości oraz zarządzaniu najmem. Oferujemy kompleksowe usługi dla właścicieli i najemców, dbając o efektywne wynajęcie i profesjonalne zarządzanie.

logo

Zadzwoń do nas

+ 48 501 532 872

+ 48 725 031 114

Numery telefonów

Napisz do nas

anndarnieruchomosci@op.pl

biurowarszawa@onet.pl

adresy mailowe

Pośrednictwo w wynajmie - Zarządzanie najmem - Sporządzanie umów najmu - Sporządzanie protokołów - obecność przy przekazaniu nieruchomości . 501 532 872, anndarnieruchomosci@op.pl

Zakres Usług 

 

Pośrednictwo w wynajmie nieruchomości

 

Kompleksowe zarzadzanie najmem

 

Sporządzanie umów najmu

 

Sporządzanie protokołów zdawczo - odbiorczych

 

Obecność przy przekazaniu nieruchomości

 

Pozostałe usługi

ANNDAR Kompleksowa Obsługa Nieruchomości